Treeningud

FLOWPILATES (50 min.)

Pilatese tund rahuliku muusika saatel, mis annab positiivse emotsionaalse laengu ja teeb treenimise mõnusamaks. Pilatese harjutusvara keskendub keskkere- ja süvalihaste tugevdamisele ja liikuvuse parandamisele. FlowPilates tunnis kasutatakse ka rohkem venitusharjutusi kui klassikalise Pilatese tundides, millest paljud harrastajad kindlasti puudust tunnevad.

EASY TONE 45 (45 min.)

Lihasvastupidavustreening. Madalama raskusastmega, kestvuselt lühem. Sobib ideaalselt algajatele.

BODY&STEP (60 min.)

Lihtsam versioon stepitunnist, 20 minutit liikuvat ja 30 minutit lihastreeningut kogu keha lihastele. Sobib ka algajatele.

INTERVALTONE (60 min.)

Dünaamiline ja vaheldusrikas treening, algab lihtsa soojendusega, puuduvad kombinatsioonid. Harjutused on jõukohased kõigile, treening toimub oma keha raskusel.

STEP/TONE (60 min.)

Tunni esimeses osas sooritatakse sammukombinatsioone stepipingil, teises treenitakse kõiki suuremaid lihasgruppe. Sobib nii algajatele kui edasijõudnutele.

TOTAL BODY (60 min.)

Ülesehituselt lihtne, kuid tõhus lihasvastupidavustreening, kasutatakse erinevaid vahendeid( stepid, hantlid, pallid, tubed, jne.)

BODYART (60 min.)

Funktsionaalne keha ja meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone. Treener järgib küll BODYART põhitõdesid, kuid paneb tunni kokku lähtudes oma kogemustest ja osalejate tasemest. Treening aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada oma meeli ning sisemisi pingeid.

PILATES EDASIJÕUDNUTELE (60 min.)

Pilates on süsteemne treening, süsteemi põhieesmärgiks on kerelihaste tugevdamine, lülisamba stabiliseerimine ning füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamine.

ABS EXPRESS (60 min.)

Keskendutakse vaid kere- ja korsetilihaste treeningule.

RINGTREENING (55 min.)

Treening, kus kasutatakse mitmeid abivahendeid sooritamaks harjutusi südamelihase vastupidavuse tõstmiseks. Harjutustest ehk nö. “jaamadest” moodustub ring, mida läbitakse treeningu jooksul 2-3 korda.

PILATESEGA KEHA KORDA (55 min.)

Lihtsam versioon klassikalisest Pilatesest, sobib kõigile, olenemata eelnevast treeningkogemusest. Pilatesest on kasu nii rühi- kui ka seljaprobleemidega klientidele.