Treeningud

FIT (55 min.)

Ülesehituselt lihtne, kuid tõhus lihasvastupidavustreening, kasutatakse erinevaid vahendeid( stepid, hantlid, pallid, tubed, jne.)

FIT 45 (45 min.)

45. minutiline lihasvastupidavustreening. Madalama raskusastmega, kestvuselt lühem. Sobib ideaalselt algajatele.

BALLFIT 45 (45 min.)

Lõbus treening suurte fit pallidega, kus treenime ka sisemisi lihaseid ja tasakaalu. Kasutame lisaraskuseid. Sobib kõigile.

STEP/TONE (55 min.)

Tunni esimeses osas sooritatakse sammukombinatsioone stepipingil, teises treenitakse kõiki suuremaid lihasgruppe. Sobib nii algajatele kui edasijõudnutele.

STEP/CORE (45 min.)

Esimeses osas kasutatakse väga lihtsaid sammukombinatsioone, teises osas keskendutakse korsetilihaste tugevdamisele. Tund kestab 45  minutit.

ABS EXPRESS (45 min.)

Keskendutakse vaid kere- ja korsetilihaste treeningule.

RINGTREENING (55 min.)

Treening, kus kasutatakse mitmeid abivahendeid sooritamaks harjutusi südamelihase vastupidavuse tõstmiseks. Harjutustest ehk nö. “jaamadest” moodustub ring, mida läbitakse treeningu jooksul 2-3 korda.

BODYART (55 min.)

Funktsionaalne keha ja meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treening aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada oma meeli ning sisemisi pingeid.

Bodyart Recovery

Rahulik ja tasakaalustav Bodyart tund, kasutatakse palju TERAAPIA harjutusi.

Bodyart Strength

Tundi on lisatud intensiivsem ja 10-minutiline DEEP WORK osa.

PILATES (EDASIJÕUDNUTELE, 55 min.)

Pilates on süsteemne treening, süsteemi põhieesmärgiks on kerelihaste tugevdamine, lülisamba stabiliseerimine ning füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamine.

PILATESEGA KEHA KORDA (55 min. / 35 min.)

Lihtsam versioon klassikalisest Pilatesest, sobib kõigile, olenemata eelnevast treeningkogemusest. Pilatesest on kasu nii rühi- kui ka seljaprobleemidega klientidele.

error: Content is protected !!